Бренд: Metalac
Краток опис: Metalac Садопер ХГранит Венера E510 Црн, Форма Круг, Еден отвор
Достапност:
Шифра: 60532
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 719

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Metalac Садопер ХГранит Венера E510 Црн, Форма Круг, Еден отвор за миење со Ф90 сифон, Сифоните се вклучени во продуктот, Димензии 510 мм
Можеби ќе Ве интересира