Бренд: CLAGE
Краток опис: CLAGE MBH4, Нискомонтажен Проточен бојлер, Хидрауличен, Моќност
Достапност:
Шифра: 71841
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 772

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CLAGE MBH4, Нискомонтажен Проточен бојлер, Хидрауличен, Моќност 4.4KW, Максимален работен притисок 10 бари, Потребен проток за старт 1.8л/мин, Макисмален проток 2.5л/мин, 19 Ампери, Работи на 220V, Тип на заштита IP25, Вклучен кит за конекција ( Т штек и фелксибилно црево), А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд CLAGE
Можеби ќе Ве интересира