Бренд: CLAGE
Краток опис: CLAGE DEX ELECTRONIC MPS 18‐27kW, Проточен бојлер, Електронски с
Достапност:
Шифра: 71474
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 695

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CLAGE DEX ELECTRONIC MPS 18‐27kW, Проточен бојлер, Електронски со ЛЦД Дисплеј, Моќност 27KW, Сетирања 18, 21, 24 и 27KW, Прецизен избор на температура од 20 до 60 степени, Две копчиња за меморија на температура, Максимален работен притисок 10 бари, Потребен проток за старт 2.5л/мин, Макисмален проток 8л/мин, 26-39Ампери, Работи на 400V, Тип на заштита IP25, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд CLAGE