Бренд: Ariston
Краток опис: ARISTON CLASSICO А7023, Проточен електричен бојлер, 7KW, 30 Ампе
Достапност:
Шифра: 67443
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 614

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ARISTON CLASSICO А7023, Проточен електричен бојлер, 7KW, 30 Ампери, Минимален проток на вода 2.7л/мин - Максимален 7л/мин, Минимален работен притисок 0.1 бари - Максимален 3 бари, Надворешен Термостат за одбирање температура, електронско регулирање на пртокот на вода, Приклучок за вода 15мм2, Приклучок за напојување на горната и долната страна, Полиуретанска изолација CFC Free, Сигурносен систем против прегревање и изгореници, бело сива боја, Димензии ВxШxД 30х20х7 цм, Тежина 2.05кг, IP25 ниво на заштита
Напреден Филтер
Бренд Ariston
Тип Кујнски