Бренд: TESY
Краток опис: TESY IWH 70 X01 IL, Проточен бојлер, 7KW, Монофазен, Држач, 0.6
Достапност:
Шифра: 65796
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1717

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TESY IWH 70 X01 IL, Проточен бојлер, 7KW, Монофазен, Држач, 0.6 МПа, 4 л/мин, Универзална монтажа од 360 степени, Инсталација од затворен тип
Напреден Филтер
Бренд TESY
Тип проточни
Можеби ќе Ве интересира