Бренд: Atlantic
Краток опис: Atlantic O"pro Small 10U, Кујнски бојлер, Монтажа под лавабо, 10
Достапност:
Шифра: 71085
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 686

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Atlantic O"pro Small 10U, Кујнски бојлер, Монтажа под лавабо, 10л, Моќност 2KW, Механички термостат, ОПро технолгија на пасивна електроника против корозија, Квалитетена изолација за заштеда на ел. енергија, Магнезиум анода за заштита на резервоарот, Дијмантски квалитет на емајл, Загревање до 60 степени за 19мин, Потрошувачка на ел. енергија 0.63 KWH/24h, Димензии 456x262x255 мм
Напреден Филтер
Бренд Atlantic
Можеби ќе Ве интересира