Бренд: SAPIR
Краток опис: SAPIR, SP-7100-DE, Проточен бојлер со чешма за кујна, моќност 30
Достапност:
Шифра: 69628
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 862

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAPIR, SP-7100-DE, Проточен бојлер со чешма за кујна, моќност 3000, вертикална монтажа, температура до 60 степени
Напреден Филтер
Бренд SAPIR
Можеби ќе Ве интересира