Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje GT 10 U, Бојлер за во кујна, 10 Л, Бела боја, Моќност 2К
Достапност:
Шифра: 66700
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 829

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje GT 10 U, Бојлер за во кујна, 10 Л, Бела боја, Моќност 2КW, Со приклушоци за повеќе чешми, Работен Притисок 6Bar, Ниско Монтажен, Надворешен(Работен)Термостат, Монтажа на зид, Димензии, Д/Ш/В 265 x 350 x 500 мм
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Волумен 10 литри
Позиција Нискомонтажен
Тип Кујнски
Можеби ќе Ве интересира