Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje TEG 5 U, Бојлер за во кујна, 5 Л, Бела боја, Моќност 2КW
Достапност:
Шифра: 64955
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1026

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje TEG 5 U, Бојлер за во кујна, 5 Л, Бела боја, Моќност 2КW, Работен Притисок 0 Bar, Ниско Монтажен, Надворешен(Работен)Термостат, Пластичен Казан, Мотажа на зид, Димензии: Д/Ш/В 213 x 256 x 390 мм
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Волумен 5 литри
Позиција Нискомонтажен
Тип Кујнски
Можеби ќе Ве интересира