Бренд: ST
Краток опис: ST IWH-3100JTFP LCD, Superior technology, Проточен бојлер со чеш
Достапност:
Шифра: 20258
Гаранција (дена): 360
Прегледи: 1608

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST IWH-3100JTFP LCD, Superior technology, Проточен бојлер со чешма за кујна (батерија) со флексибилно црево за миење садови, Дигитален дисплеј кој прикажува температура, моќност 3KW, Вертикална монтажа на лавабо, температура до 55 степени, контрола на температурата
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира