Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje MMO 20 DBII, Микробранова печка, Црна боја, Mоќност 800W
Достапност:
Шифра: 68409
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 504

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje MMO 20 DBII, Микробранова печка, Црна боја, Mоќност 800W Волумен: 20 Литри, Нивоа на моќност на микробрановата печка: 5, Електронско управување, Функција Одмрзнување, Ротирачка стаклена чинија 245 mm, Димензии (Ш x В x Д): 455x260x330 mm
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Можеби ќе Ве интересира