Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG GE73A/BOL, Микробранова Печка со Грил, Бела боја, Бела в
Достапност:
Шифра: 64657
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 955

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG GE73A/BOL, Микробранова Печка со Грил, Бела боја, Бела врата, Капацитет 20л, Самостоечка, LED Дисплеј, надворешна моќност (Микробранови) 750W, (2.250 W Max), Грил грејач со облога, Грил моќност 1.100 W, Мембранска контрола, отварање на вратата со рачка, керамичка внатрешност, стаклена ротирачка чинија 255 mm, 6 степени на моќност, Саат, Звучен сигнал, подсетник за крај на работа, заштита за деца - Child Lock, програм за брзо одмрзнување на храна и подгревање
Напреден Филтер
Бренд Samsung
Волумен 20 литри
Грил Да
ЛЦД Дисплеј Да
Тип Самостоечки
Можеби ќе Ве интересира