Бренд: ST
Краток опис: ST MWO 20SJ, Superior Technology, Микробранова печка, Сребрена б
Достапност:
Шифра: 60455
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1201

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST MWO 20SJ, Superior Technology, Микробранова печка, Сребрена боја, 20Л, 700W, Механички контроли, 5 нивoа на моќност, Тајмер, функција одмрзнување, звучна сигнализација за крај на програмот, стаклена чинија, Димензии 45.4x33x26.2 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира