Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje ОM 33 HPX, Мини електричен шпорет, Сребрена боја со Инок
Достапност:
Шифра: 60388
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1727

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje ОM 33 HPX, Мини електричен шпорет, Сребрена боја со Инокс врата, 2 рингли (185+150мм), 33л капацитет на рерна, Осветлена внатрешност, Двојно стакло на вратата, Индикатор за работа, 3 нивоа на печење, Жичана полица, Тава за печење, Рачка за извлекување на тавата, Тенка тава за трошки на извлекување, Приклучна моќ 1600W, Димензии 45x32.4x30 цм
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Можеби ќе Ве интересира