Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje G 5112 WJ, Самостоечки плински шпорет, Бела боја, 50cm,
Достапност:
Шифра: 71111
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 842

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje G 5112 WJ, Самостоечки плински шпорет, Бела боја, 50cm, Електрично палење на плинските горачи, Грејни места: 1 мал горач + 1 голем горач + 2 стандардни горачи лево напред: Плински горач 5.5 cm, 1 kW, десно напред: Стандарден горач 7.5 cm, 1.75 kW, лево назад: Стандарден горач 7.5 cm, 1.75 kW, десно назад: Плински горач 10 cm, 2.7 kW, Тип на решетката за плин: Емајлирана, Максимална температура на рерната: 275 °C, Механичко управување, Плинска рерна - 54 Литри, Најголема употреблива површина за готвење, Дизајн: HomeMADE-иновативен внатрешен изглед на рерната дизајниран според старите фурни за печење леб, Бела боја, Ергономски копчиња и рачка, Врата која се вади, EcoClean емајл во внатрешноста на рерната, Употреблив волумен на рерната: 70 Литри, Плински термостат, Самочистење со вода, Димензии (Ш х В х Д): 50 х 85 х 60,5 cm
Напреден Филтер
Бренд Gorenje
Можеби ќе Ве интересира