ST GSH60WHK, Superior Technology, Гасен шпорет со капак со рерна на гас 60x60цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 гасни рингли, СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ГАСОТ, електронско палење на гасот на плочите и рерната, рерна на гас, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST GSH60WHK

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST GSH60WHK, Superior Technology, Гасен шпорет со капак со рерна
  • Шифра: 70075
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 10,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 9,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 10,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Поврзани производи

Electrolux EHH6340FOK

Electrolux EHH6340FOK

Electrolux EHH6340FOK, Вградна Индукциона стакло керамичка плотна, ЛЦД Дисплеј, Контрола Електронски..

Редовна Цена 24,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

21,999 Ден.

ST SBS-WD785XH Superior Techno

ST SBS-WD785XH Superior Techno

ST SBS-WD785XH Superior Technology Side by Side Фрижидер, Инокс, ИНВЕРТЕР МОТОР со 5 години гаранциј..

Редовна Цена 39,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

33,999 Ден.

Gorenje ECT 321 BCSC

Gorenje ECT 321 BCSC

Gorenje ECT 321 BCSC, Стаклокерамичка вградна плотна, (30cm), Црна боја, Сензорско управување на доп..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

10,390 Ден.

HOTPOINT ARISTON BCB 31 AA

HOTPOINT ARISTON BCB 31 AA

HOTPOINT ARISTON BCB 31 AA, Вграден фрижидер со долна комора, Нето 252л, 195л фрижидерски дел, 57л з..

Редовна Цена 23,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

20,999 Ден.

WHIRLPOOL AKR 431 WH

WHIRLPOOL AKR 431 WH

WHIRLPOOL AKR 431 WH, Традиционален аспиратор, Бел, 60цм, 2 светилки, 2 брзини, капацитет 172м3, Мех..

Редовна Цена 3,699 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

3,199 Ден.

HOTPOINT ARISTON FMO122.1 XHA

HOTPOINT ARISTON FMO122.1 XHA

HOTPOINT ARISTON FMO122.1 XHA, Вградна микробранова со ГРИЛ, INOX, 20лт, 800W, Грил 900W, Голем ЛЦД ..

Редовна Цена 14,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

INDESIT ITW A 51052 W (EU)

INDESIT ITW A 51052 W (EU)

INDESIT ITW A 51052 W (EU), Машина за перење со горно полнење, INNEX series,Бела, 5кг, 800 вртежи, 1..

Редовна Цена 16,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

13,999 Ден.

ST TH-60XM

ST TH-60XM

ST TH-60XM, Superior Technology, Телескопски Аспиратор на извлекување, Инокс, Контрола со копче, 3 с..

Редовна Цена 2,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

1,999 Ден.

SAMSUNG HAFEX/EXP

SAMSUNG HAFEX/EXP

SAMSUNG HAFEX/EXP, Надворешен филтер за вода, капацитет 2000 литри, се монтира надоврешно на цевка, ..

Редовна Цена 2,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

2,999 Ден.

SHARP SJ-T1227M4W

SHARP SJ-T1227M4W

SHARP SJ-T1227M4W, Фрижидер со горна комора, бела боја, Direct cooling, дел за одржување 187л, замрз..

Редовна Цена 10,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

9,999 Ден.

INDESIT IDCE G45 B (EU)

INDESIT IDCE G45 B (EU)

INDESIT IDCE G45 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 8кг, Електронски програматор, LCD Дисплеј, Авто..

Редовна Цена 19,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

16,999 Ден.

WHIRLPOOL ADP 221 WH

WHIRLPOOL ADP 221 WH

WHIRLPOOL ADP 221 WH, Самостоечка Машина за миење садови, бела, 45цм, 10 комплети, 5 програми, тајме..

Редовна Цена 19,499 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

15,999 Ден.

CLAGE M3

CLAGE M3

CLAGE M3, Нискомонтажен Проточен бојлер, Хидрауличен, Моќност 3.5KW, Максимален работен притисок 0 ..

Редовна Цена 5,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

5,499 Ден.

BOSCH HBA43T350

BOSCH HBA43T350

BOSCH HBA43T350, Serie 6, Вградна фурна, Инокс, ЛЦД Дисплеј, Механички команди - Pop in Pop out, 7 п..

Редовна Цена 28,999 Ден.

ПРАЗНИЧНА ЦЕНА

25,999 Ден.

Тагови: Бела Техника, Шпорети, Плински