Бренд: ST
Краток опис: ST GSH60WHK, Superior Technology, Гасен шпорет со капак со рерна
Достапност:
Шифра: 70075
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 133
Редовна Цена: 10,999 Ден.

АКЦИСКА ЦЕНА

9,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 10,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST GSH60WHK, Superior Technology, Гасен шпорет со капак со рерна на гас 60x60цм, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 гасни рингли, СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ГАСОТ, електронско палење на гасот на плочите и рерната, рерна на гас, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира