Бренд: ST
Краток опис: ST GF60XF2, Superior Technology, Гасен шпорет со рерна на гас 60
Достапност:
Шифра: 68987
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 816

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST GF60XF2, Superior Technology, Гасен шпорет со рерна на гас 60x60цм, ИНОКС, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 гасни рингли, СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ГАСОТ, електронско палење на гасот,рерна на гас, светло во рерната, термостат, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира