Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA FCGW621109, Шпорет на гас, 60цм, бела боја, 4 гасни зони и
Достапност:
Шифра: 68613
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 582

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA FCGW621109, Шпорет на гас, 60цм, бела боја, 4 гасни зони и гасна рерна, 58 литри капацитет на рерна, Тајмер, Автоматско палење на гасот преку копче, Сигурносна вентил за гас, Грил Турбо Вентилатор, додаток за печење кокошка во рерната, Метален капак, Тројно стакло на вратата, Фиока во долниот дел, Вклучена една тепсија, 60x60x85цм
Напреден Филтер
Бренд HANSA
Можеби ќе Ве интересира