Бренд: ST
Краток опис: ST GF60WF2, Superior Technology, Гасен шпорет со рерна на гас П
Достапност:
Шифра: 60008
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 1478

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST GF60WF2, Superior Technology, Гасен шпорет со рерна на гас Премиум Модел 2017, 60x60цм, Со метален капак, бела боја, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 гасни рингли, СИГУРНОСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ НА ГАСОТ, електронско палење на гасот,рерна на гас, светло во рерната, термостат, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира