Бренд: ST
Краток опис: ST EVK6450XF Superior Technology, Стаклокерамички шпорет, INOX,
Достапност:
Шифра: 73028
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST EVK6450XF Superior Technology, Стаклокерамички шпорет, INOX, 60цм,Турбо Вентилатор, 4 зони на готвење (2x 140цм 2x 180цм), врата со двојно стакло, светло во рерната, 0+5 функции, термостат, 1 тава, 1 решетка, А енергетска класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela