Бренд: AlfaPlam
Краток опис: Alfa S-140.55.13 G-R, Електричен шпорет, 55цм, бела боја, 4 ринг
Достапност:
Шифра: 72494
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 745

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Alfa S-140.55.13 G-R, Електричен шпорет, 55цм, бела боја, 4 рингли од кои една е ескпрес, 70л Капацитет на рерна, Двојно стакло на вратата, Вклучена длабока тепсија, Капак, Фиока за тепсии, 8025W моќност, Димензии 55x85x60
Можеби ќе Ве интересира