Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje E 5121 WH, Електричен шпорет со капак , Бела боја, Елект
Достапност:
Шифра: 72311
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 863

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje E 5121 WH, Електричен шпорет со капак , Бела боја, Електрични плочи за готвење 4, Конвенционална рерна - 68 Литри, Решетка, Длабока емајлирана тава, Двојно застаклена компактна врата(T<85C), Eco Clean емајл, Енергетска класа: Б, Бучност: 33 dB(A), Димензии (Ш x В x Д): 500 x 850 x 600 cm (50cm)
Можеби ќе Ве интересира