Бренд: ST
Краток опис: ST ESH60SHVK Superior Technology, Електричен шпорет со капак 60
Достапност:
Шифра: 70448
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 366

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST ESH60SHVK Superior Technology, Електричен шпорет со капак 60x60цм, сребрена боја, ТУРБО Вентилатор, Врата со ГОЛЕМО Двојно стакло кое се вади од внатрешниот дел за лесно чистење EASY Cleaning technology, 4 електрични рингли, светло во рерната, термостат, 1 тава + 1 решетка, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST