Brand: HANSA
Model: HANSA FCCX580009, Електричен стаклокерамички шпорет, 50цм, Инокс
Stock:
Product Code: 70059
Warranty (days): 720
Viewed: 1175

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA FCCX580009, Електричен стаклокерамички шпорет, 50цм, Инокс, 4 зони на готвење, 65литри рерна со ВЕНТИЛАТОР, 8 функции на рерната, Грил функција, горен греач 900W, долен греач 1300W, емајл лесен за чистење, двојно стакло на вратата, А енергетска класа
Advanced Filter
Бренд HANSA
Related Products