Бренд: HANSA
Краток опис: HANSA FCEW640009, Електричен шпорет, Бела боја, 60цм, 4 електрич
Достапност:
Шифра: 70056
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 453

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA FCEW640009, Електричен шпорет, Бела боја, 60цм, 4 електрични рингли, 69Л Рерна, 4 функции на рерната, Функција студена врата, Стаклен капак, Енергетска класа А, 60x60x85цм
Напреден Филтер
Бренд HANSA