Brand: HANSA
Model: HANSA FCEW640009, Електричен шпорет, Бела боја, 60цм, 4 електрич
Stock:
Product Code: 70056
Warranty (days): 720
Viewed: 613

Qty

Icon Ask about this product
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HANSA FCEW640009, Електричен шпорет, Бела боја, 60цм, 4 електрични рингли, 69Л Рерна, 4 функции на рерната, Функција студена врата, Стаклен капак, Енергетска класа А, 60x60x85цм
Advanced Filter
Бренд HANSA
Related Products