Бренд: ST
Краток опис: ST EVS6045 TVS Superior Technology, Стаклокерамички шпорет, Среб
Достапност:
Шифра: 67637
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 674

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST EVS6045 TVS Superior Technology, Стаклокерамички шпорет, Сребрена боја, 60цм,Турбо Вентилатор, 4 зони на готвење (2x 140цм 2x 180цм), врата со двојно стакло, светло во рерната, светло во рерната, 0+5 функции, термостат, 1 тава, 1 решетка, А енергетска класа
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира