Бренд: ST
Краток опис: ST BHVI-6457Y Superior technology, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокера
Достапност:
Шифра: 70256
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 680

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST BHVI-6457Y Superior technology, Вградна ИНДУКЦИСКА стаклокерамичка плотна, 60цм, 7 грејни зони, Една тродупла зона и една дупла зона, Сензорски команди на допир, Tајмер, Работи на секакви садови од метал без употреба на специјални садови, Заклучување од деца, Boost опција, 9 нивоа на моќност, 7500W, три фази, Димензии 59x55x5.2 цм
Напреден Филтер
Бренд ST
Можеби ќе Ве интересира