Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje EC 310 CSC, Стаклокерамичка вградна плотна, (30cm), Црна
Достапност:
Шифра: 69863
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 328
Редовна Цена: 9,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,650 Ден.
24x КЛУБ РАТА 9,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje EC 310 CSC, Стаклокерамичка вградна плотна, (30cm), Црна боја, Механички контоли, Сигнализација на преостаната топлина, Закосен раб од предната страна, 2 (Hi-Light) зони за готвење, напред: 145 mm, 1,2 kW, Hi-light грејач, назад: 180 mm, 1,7 kW, Приклучна моќ: 2.900 W, Димензии (Ш x В x Д): 30 x 7,5 x 51cm
Напреден Филтер
Бренд Gorenje

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира