Бренд: Telefunken
Краток опис: TELEFUNKEN TH K22, Вградна стаклокерамичка плотна, Без рамка, Со
Достапност:
Шифра: 66986
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 288
Редовна Цена: 9,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

8,499 Ден.
24x КЛУБ РАТА 9,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
TELEFUNKEN TH K22, Вградна стаклокерамичка плотна, Без рамка, Со црни копчиња, 4 грејни зони (2x 145 I 2x 180)
Напреден Филтер
Бренд Telefunken

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира