Бренд: ST
Краток опис: ST SFZ-245SM Superior Technology, Вертикален замрзнувач, сребрен
Достапност:
Шифра: 69971
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 238
Редовна Цена: 13,199 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

11,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 13,199 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ST SFZ-245SM Superior Technology, Вертикален замрзнувач, сребрена боја, Нето капацитет 157л, 5 транспарентни фиоки, Механичка контрола на температурата, ЛЕД осветлување, A+ енергетска класа, Димензии 142x55x55цм
Напреден Филтер
Бренд ST

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира