Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WHE3933, Хоризонтален замрзнувач, бела боја, Капацитет
Достапност:
Шифра: 69317
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 155
Редовна Цена: 22,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

18,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 22,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WHE3933, Хоризонтален замрзнувач, бела боја, Капацитет 395л, 6th sense ЛЦД Дисплеј технологија, заклучување на уредот, внатрешно осветлување, функција за брзо замрзнување, 4 корпи, прилагодлива температура, Eco режим на работа, Капацитет на замрзнување 20кг/24 часа, А+ енергетска класа, Димензии 91.6x140.5x69.8 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира