Бренд: Zanussi
Краток опис: ZANUSSI ZFC41400WA, Хоризонтален Замрзнувач, Бела боја, Бруто за
Достапност:
Шифра: 66203
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 219
Редовна Цена: 19,499 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

16,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 19,499 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
ZANUSSI ZFC41400WA, Хоризонтален Замрзнувач, Бела боја, Бруто зафатнина 404л, Нето зафатнина 400л, 3 бели жичана корпа во замрзнувачот, внатрешно осветлување, Spazio+, Бучност: 45dB, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 868 x 1.325 x 665 mm
Напреден Филтер
Бренд Zanussi
Висина 85 сантиметри
Волумен 400 литри
Должина 80 сантиметри
Тип Хоризонтални

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира