Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL ARZ000W, Вграден разладен вински ормар, 3 дрвени полиц
Достапност:
Шифра: 72873
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL ARZ000W, Вграден разладен вински ормар, 3 дрвени полици, Место за 33 шишиња, Механички контроли, 146л, 82x59.8x57.8 цм, А класа
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela