Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG SIDE BY SIDE RS68N8240WW/EF WHITE, Комбиниран фрижидер,
Достапност:
Шифра: 72128
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 180
Редовна Цена: 89,999 Ден.

КЛУБ ЦЕНА

77,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 89,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG SIDE BY SIDE RS68N8240WW/EF WHITE, Комбиниран фрижидер, Бела боја, TOTAL NO FROST, MULTI FLOW технологија (струење на ладен воздух од повеќе извори), Twin Cooling Plus засебен систем за ладење на фрижидер и замрзнувач, Дигитален инвертер компресор со 10 години гаранција, LED Дисплеј на вратата, Аларм за отворена врата, Диспанзер за вода на вратата, Минибар на вратата, Нето запремнина 617л, Фрижидерски дел 407л, замрзнувачки дел 210л, Зона на ладење - CoolSelect Zona, Студен оддел за свеж зеленчук - Chill Compartment, 4 полици од калено стакло, 2 фиоки за зеленчук и овошје, 5 прегради во вратата, полица за јајца, полица за Вино, полица за галон, Ледомат автоматски за правење мраз, 3 полици од калено стакло во замрзнувачот, 3 фиоки во замрзнувачот, 2 прегради во вратата, LED внатрешно осветлување, надворешна рачка, Енергетска класа А+, Гас за разладување R-600a, Димензии 1.789 x 912 x716mm
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира