Бренд: Samsung
Краток опис: SAMSUNG HAFEX/EXP, Надворешен филтер за вода, капацитет 2000 лит
Достапност:
Шифра: 71953
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 348
Редовна Цена:
2,999 Ден.
24x КЛУБ РАТА 2,999 Ден. Ден.

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
SAMSUNG HAFEX/EXP, Надворешен филтер за вода, капацитет 2000 литри, се монтира надоврешно на цевка, за сите Samsung RS модели
Напреден Филтер
Бренд Samsung

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира