Бренд: MIDEA
Краток опис: MIDEA HS-65LN SILVER, Мини бар фрижидер со внатрешна комора, Сре
Достапност:
Шифра: 72395
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 871

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
MIDEA HS-65LN SILVER, Мини бар фрижидер со внатрешна комора, Сребрена боја, 50Л, 42л фрижидерски дел, 6л замрзнувачки дел, 1 полица, термостат за регулација на температурата, Димензии 44.5x48.5x49.5 цм, А+ енергетска класа