Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL HSCX 70311, Кондензациска машина за сушење алишта со Т
Достапност:
Шифра: 69880
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL HSCX 70311, Кондензациска машина за сушење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА и 10 години гаранција на ИНВЕРТЕР Мотор, 7кг капацитет, бела боја, ЛЦД Дисплеј, 6th SENSE технологија, 12 програми, Steam care опција за употреба на пареа за посвежи алишта и спремни за носење, Soft move технологија - прилагодено движење на барабанот за поголема грижа за алиштата, Инокс барабан, Еко монитор - индикатор за потрош. на ел. енергија од избраниот програм, Тајмер, Индикатор за преполнетост, WoolExcellence најдобар програм за волна, спортска програма, опција против гужвање, Бучност 65дб, А+ енергетска класа, Димензии 85x60x66 цм 
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela