Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT IDC 75 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, Електрон
Достапност:
Шифра: 68676
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT IDC 75 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 7кг, Електронски програматор, Автоматски нивоа на сушење, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, Eco time, тајмер, Бучност: 68дб, Енергетска класа Б, Димензии: 85x59.5x61 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA