Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WPRO Универзален монтажен кит за машина за перење + су
Достапност:
Шифра: 55067

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WPRO Универзален монтажен кит за машина за перење + сушара, 60цм, 484000008881
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sadas
  • sasdsadsda
  • sadasd
  • sda
  • SDA