Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL FT M11 72Y EU, Кондензациска машина за сучење алишта с
Достапност:
Шифра: 73049
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL FT M11 72Y EU, Кондензациска машина за сучење алишта со ТОПЛОТНА ПУМПА, ЛЦД Дисплеј, Капацитет 7кг, Инвертер мотор, Fresh care + задржување на свежината на алиштата и до неколку часа после завршетокот на сушење, 14 програми, Опција против гужвање алишта, Тајмер до 24 часа, Автоматско чистење на филтерот, Индикатори за полн резервоар, за крај на циклус и за затнат филтер, Заштита од пресушување, Бучност 65dB, А++ енергетска класа, Димензии 85x60x65 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela