Бренд: Gorenje
Краток опис: Gorenje DS 92 ILS, Кондензациска машина за сушење алишта со Топл
Достапност:
Шифра: 73019
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Направете нарачка преку телефон
*Онлајн цената важи само за купување преку веб страната на Сетек се од техника.
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
Gorenje DS 92 ILS, Кондензациска машина за сушење алишта со Топлотна пумпа, ЛЦД Дисплеј, бела со сребрено црна врата, Капацитет 9кг, 14 програми, Програми на пареа Steam tech, WaveActive осветлен барабан, TwinAir: Dual flow air system, Anti crease заштита од гужвање, Ion refreshment освежување со јонизација, Тајмер за одложено сушење, Сензор за влага, Лесно чистење на филтерот, Агол на отворање на вратата од 180 степени, Бучност 66dB, Годишна потрошувачка на ел. eнергија 259kWh, А++ енергетска класа, Димензии 60x85x62.5 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • sda
  • bt
  • smartphones