Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT EDCE G45 B H (EU), Кондензациска сушара, Бела, 8кг, Елек
Достапност:
Шифра: 72524
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 589

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT EDCE G45 B H (EU), Кондензациска сушара, Бела, 8кг, Електронски програматор, LCD Дисплеј, Автоматски нивоа на сушење, 4 нивоа на сушење, My Time, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, тајмер, Бучност: 68dB, Енергетска класа Б, Димензии: 85x59.5x61 цм
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019