Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL DDLX 70110, Кондензациска машина за сушење алишта, 7кг
Достапност:
Шифра: 69877
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1277

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL DDLX 70110, Кондензациска машина за сушење алишта, 7кг капацитет, бела боја, Транспарентна врата, ЛЦД Дисплеј, 6th SENSE Infinite Care Dual Sensor ја адаптира темепратурата и влажноста во барабанот за идеални резултати, Тајмер, Индикатор за преполнетост, бебе програма, опција против гужвање, Бучност 67дб, Б енергетска класа, Димензии 85x60x66 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019