Бренд: HOTPOINT - ARISTON
Краток опис: HOTPOINT ARISTON FTCD 97B 6H (EU), Kондензациска сушара, Бела со
Достапност:
Шифра: 69228
Гаранција (дена): 1830
Прегледи: 1477

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
HOTPOINT ARISTON FTCD 97B 6H (EU), Kондензациска сушара, Бела со црна врата, 9кг, Голем Дигитален LCD Дисплеј, 7 сензорски автоматски нивоа на сушење - Set & Forget со автоматска регулација на влажноста и температурата во барабанот, Тајмер, Smart Dry 85 различни комбинации на програми, 16+1 програма меѓу кои: Woolmarк silver care програма за сушење алишта кои се перат само рачно, програма против алергии, Џинс програма, бебе програма, плишани играчки програма, памучни и деликатни ткаенини програма, студен воздух програма, Child lock, Би ротационен барабан, Б енергетска класа, Димензии: 85 x 58,4 x 59,5 cm
Напреден Филтер
Бренд HOTPOINT - ARISTON
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Laptopi i drugo
  • televizori
  • tel
  • BT
  • SDA
  • Gaming Flaer Vol 2 2019