Бренд: INDESIT
Краток опис: INDESIT IDCE G45 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 8кг, Електр
Достапност:
Шифра: 66263
Гаранција (дена): 1830

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
INDESIT IDCE G45 B (EU), Кондензациска сушара, Бела, 8кг, Електронски програматор, LCD Дисплеј, Автоматски нивоа на сушење, 6 нивоа на сушење, Eco Time, Индикатор за празнење на садот за вода, 16 програми, тајмер, Бучност: 68dB, Енергетска класа Б, Димензии: 85x59.5x61 цм
Напреден Филтер
Бренд INDESIT
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela