Бренд: WHIRLPOOL
Краток опис: WHIRLPOOL WPRO Универзален монтажен кит за машина за перење + су
Достапност:
Шифра: 55067

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
WHIRLPOOL WPRO Универзален монтажен кит за машина за перење + сушара, 60цм, 484000008881
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
КАТАЛОЗИ И АКЦИИ
  • Gaming
  • TV
  • smartphones
  • Mali_aparati_Fevruari_2020
  • BT
  • grejni tela