-15%
ST WM 7100MWS2 Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, XL Многу голем барабан, Енергетска класа А++, 23 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Димензии: 595x470x855 мм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

ST WM 7100MWS2 Superior Techno

  • Бренд: ST
  • Краток опис: ST WM 7100MWS2 Superior Technology, Машина за перење алишта, Бел
  • Шифра: 71525
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 12,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 10,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 12,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Бела Техника, Машини за перење на алишта, Машини за перење на алишта