-15%
ST WM 7100MWS2 Superior Techno

ST WM 7100MWS2 Superior Techno

0 рецензии Нарачки (0)

Краток опис

ST WM 7100MWS2 Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, XL Многу голем барабан, Енергетска класа А++, 23 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Димензии: 595x4...
Редовна Цена
12,999 Ден.
КЛУБ ЦЕНА
10,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 12,999 Ден. Ден.
Бренд: ST
Шифра: 71525
Гаранција: 1830 дена
Прегледи: 5
Лагер:
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.

Опис на производ

ST WM 7100MWS2 Superior Technology, Машина за перење алишта, Бела боја, ЛЦД Дисплеј, 7кг, 1000 вртежи, XL Многу голем барабан, Енергетска класа А++, 23 програми + програма за самочистење, Tемпературна селекција, Интелигентни контроли, Димензии: 595x470x855 мм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.