-7%
WHIRLPOOL AWO/C 60100, Машина за перење алишта, бела, ЛЦД Дисплеј, 6кг, 1000 вртежи, 5 години гаранција на моторот, 6th Sense Colours технологија за зачувување на боите на облеката, тајмер, 13 програми, програм за синтетика, програма за памук, антибактериска прогама, брз програм 15 минути на 30 степени, Color 15 степени програма, програми за бои, Clean +, Еко монитор - индикатор за потрош. на ел. енергија од избраниот програм, Заклучување од деца, Бучност 59дб, А++ енергетска класа, 84.5x59.5x52 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

WHIRLPOOL AWO/C 60100

  • Бренд: WHIRLPOOL
  • Краток опис: WHIRLPOOL AWO/C 60100, Машина за перење алишта, бела, ЛЦД Диспле
  • Шифра: 70328
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 14,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 14,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Бела Техника, Машини за перење на алишта, Машини за перење на алишта