Дознајте први за сите новости!

WHIRLPOOL AWO/C 60100
WHIRLPOOL AWO/C 60100

WHIRLPOOL AWO/C 60100


 
Прикажи ja достапностa на овој производ
Производот е достапен на следните локации
Редовна Цена: 14,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 625 Ден.
Клуб Акција: 13,999 Ден.
48 Рати Без Камата 313 Ден.
Бренд: WHIRLPOOL
Гаранција (Дена): 1825
Шифра: 70328
Лагер:
  
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
WHIRLPOOL AWO/C 60100, Машина за перење алишта, бела, ЛЦД Дисплеј, 6кг, 1000 вртежи, 5 години гаранција на моторот, 6th Sense Colours технологија за зачувување на боите на облеката, тајмер, 13 програми, програм за синтетика, програма за памук, антибактериска прогама, брз програм 15 минути на 30 степени, Color 15 степени програма, програми за бои, Clean +, Еко монитор - индикатор за потрош. на ел. енергија од избраниот програм, Заклучување од деца, Бучност 59дб, А++ енергетска класа, 84.5x59.5x52 цм
Напреден Филтер
Бренд Whirpool
Платежни картички