-18%
INDESIT BWA 71252 X W EU, INNEX Series, Машина за перење алишта, Бела, 7кг, 1200 вртежи, LCD дисплеј, Push &Wash копче со кое автоматски се отстрануваат над 20 дамки од алишта на само 30 степени, Water Balance Plus сензор кој ја оптмизриа потрошувачката на вода при секое перење користејќи вода клку што е потребно и ни капка повеќе, Регулација на број на вртежи, 16 програми, Специјални програми: Полиестер, Goretex, најлон, микрофибер, Специјлани спорт програми, Програма за обувки, Golden Woolmark програма која овозможува перење на алишта со ознака за рачно перење, Тајмер за одложено перење, Заштита од протекување, Бучност 59дб, А++ енергетска класа, Димензии: 85x59.5x54 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

INDESIT BWA 71252 X W EU

  • Бренд: INDESIT
  • Краток опис: INDESIT BWA 71252 X W EU, INNEX Series, Машина за перење алишта,
  • Шифра: 69763
    Гаранција: 1830 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 16,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 13,999 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Бела Техника, Машини за перење на алишта, Машини за перење на алишта