-25%
CANDY CS4 1061D3, Машина за перење алишта СЛИМ 40цм, SMART функции со безжично поврзување со мобилен телефон и таблет преку NFC конекција, Smart серија, 6кг, 1000 вртежи, ЛЕД Дисплеј, 16 програми, тајмер, А+++ енергетска класа, Потрошувачка на ел. енергија 0.79 kWh, Бучност 58дб, Димензии 60x85x40 цм

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.

CANDY CS4 1061D3

  • Бренд: CANDY
  • Краток опис: CANDY CS4 1061D3, Машина за перење алишта СЛИМ 40цм, SMART функц
  • Шифра: 69532
    Гаранција: 720 дена
    Лагер:
  • Редовна Цена: 16,999 Ден.
  • АКЦИСКА ЦЕНА

  • 12,799 Ден.
24 РАТИ БЕЗ КАМАТА x 16,999 Ден. Ден.

*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодветствуваaт со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.

Тагови: Бела Техника, Машини за перење на алишта, Машини за перење на алишта