Бренд: CANDY
Краток опис: CANDY CS4 1061D3, Машина за перење алишта СЛИМ 40цм, SMART функц
Достапност:
Шифра: 69532
Гаранција (дена): 720
Прегледи: 989

Количина

Icon Поставете прашање за овој производ
*Сетек се од техника не одговара за технички грешки и слики што не соодествуваат со реалниот производ.
*Сите цени се со пресметан ДДВ.
*За сетек клуб кредит има 3% административен трошок.
CANDY CS4 1061D3, Машина за перење алишта СЛИМ 40цм, SMART функции со безжично поврзување со мобилен телефон и таблет преку NFC конекција, Smart серија, 6кг, 1000 вртежи, ЛЕД Дисплеј, 16 програми, тајмер, А+++ енергетска класа, Потрошувачка на ел. енергија 0.79 kWh, Бучност 58дб, Димензии 60x85x40 цм
Напреден Филтер
Бренд Candy

Напиши коментар

Ве молиме Логирајте се или Регистрирај се за да поставите коментар.
Можеби ќе Ве интересира